بیستی پی : ارائه دهنده خدمات پرداخت ارزی بین المللی

پرداخت هزینه لاج استرالیا

در طی چند سال اخیر کشور استرالیا به دلیل داشتن شرایط مطلوب برای اشتغال و همینطور سطح بالای رفاه اجتماعی به یکی از محبوب ترین مقاصد ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شده است.هم اکنون بسیاری از افرادی که در جستجوی کشوری مناسب برای مهاجرت هستند، استرالیا را به عنوان یکی از بهترین گزینه های ممکن ارزیابی می کنند.
متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا، می‌بایست از مراحل مختلفی عبور کنند که قدم اول عبارتست از اقدام به ثبت نام و ارائه و ارسال مدارک مهاجرتی به سایت دولت استرالیا که به این مرحله لاج ( Lodge ) گفته می شود.
پس اگر تصمیم به مهاجرت گرفته اید و نیاز به پرداخت هزینه لاج استرالیا دارید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و درخواست خود را ثبت کرده تا تیم بیستی پی شما را راهنمایی کنند.

 

 

مدت زمان انجام فرآیند :
۱-۳ ساعت کاری

 

لاج استرالیا به دو صورت امکان پذیر است :

۱- لاج آنلاین ( Online Lodge )
۲- لاج آفلاین یا همان کاغذی ( Paper-Based – Offline Lodge )

 

 

 تفاوت لاج آنلاین و لاج آفلاین چیست ؟

در لاج آنلاین ( Online Lodge ) متقاضی مهاجرت به کشور استرالیا در ابتدا باید فرم‌های مهاجرت خود را به صورت آنلاین و در وب‌سایت سفارت این کشور تکمیل کند و پس از پرداخت هزینه لاج ( Lodge ) که پرداخت در این روش به صورت آنلاین و فوری و با استفاده از ویزا/مستر کارت است، عکس و مدارک خود را به شکل اسکن شده آپلود نماید.

پرداخت هزینه لاج استرالیا

پرداخت هزینه لاج استرالیا

در لاج آفلاین ( Offline Lodge ) فرد متقاضی مهاجرت به کشور استرالیا، مدارک مربوطه را از وب سایت سفارت این کشور دانلود می‌کند و سپس در برگه‌های A4 پرینت می‌گیرد؛ و مدارک را بصورت دستی و با خودکار آبی یا مشکی پر می‌کند و سپس فرم مهاجرت خود را همراه با مدارک و عکس خود در پاکت گذاشته و برای آدرس سفارت استرالیا پست می‌کند. در این روش متقاضی باید شماره و کد امنیتی CVV2 و مشخصات کارت ارزی بین‌المللی خود را در زیر برگه بنویسد تا کارکنان سفارت استرالیا بتوانند هزینه لاج ( Lodge ) را از موجودی کارت بانکی شما برداشت کنند؛ این نکته را فراموش نکنید که باید مشخصات یک کارت بین‌المللی مثل مسترکارت ( MasterCard ) یا ویزا کارت را در فرم خود بنویسید.

 

برای پرداخت هزینه لاج استرالیا باید چه کرد ؟

باید از کارت‌های اعتباری ارزی و یا حساب‌های دیجیتال بین‌المللی استفاده کنید، برای اینکار تیم بیستی پی در خدمت شماست، شما می‌توانید از کارت‌های بین‌المللی مسترکارت ( MasterCard ) و یا ویزا کارت (VisaCard) ارائه شده توسط بیستی پی استفاده کنید و یا با بهره‌گیری از کیف‌ پول‌های الکترونیک مانند پی‌پال ( PayPal ) هزینه مربوط به لاج ( Lodge ) سفارت استرالیا را پرداخت کنید.

کوتاه تر بودن زمان فرایند لاج آنلاین:

پیشنهاد ما به شما فرآیند لاج آنلاین ( Online Lodge ) است، زیرا این روش بسیار سریع‌تر بوده است و سیستم وب سایت سفارت استرالیا، به صورت اتوماتیک مراحل را پشت‌ سر می‌گذارد و انجام می دهد.

بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.