بیستی پی : ارائه دهنده خدمات پرداخت ارزی بین المللی

پرداخت هزینه آزمون GRE

پرداخت هزینه آزمون GRE با ساده ترین و سریع ترین راه

پرداخت هزینه آزمون(Graduate Record Examination) GRE ، که یکی از امتحانات زبان است و نمره آن معیار سنجش زبان انگلیسی در بسیاری از دانشگاه‌های جهان به هنگام ارزیابی مدارک پذیرش دانشجویان محسوب می شود توسط تیم بیستی پی انجام قابل انجام است . نمره این آزمون یکی از اساسی ترین مدارک الزامی برای ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس (Master) و دکترا (Phd) در تمامی دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا می باشد و افرادی که دارای هر یک از مدارک تافل یا آیلتس هستند با شرکت در این آزمون و کسب نتیجه خوب می‌توانند به عنوان شخصی با وجه تمایز بیشتر از دیگر داوطلبین به حساب بیایند.

 

پرداخت هزینه آزمون GRE

اگر نیاز به پرداخت برای آزمون GRE دارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس بصورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

مدت زمان : ۱-۳ ساعت کاری

زمان ثبت نام و نحوه پرداخت هزینه آزمون GRE

• هزینه ثبت نام آزمون GRE General برابر با ۲۰۵ دلار آمریکا می‌باشد اما در صورتی که بخواهید به صورت Late (یعنی به طور معمول از یک هفته تا چهار روز مانده به آزمون) ثبت نام کنید، هزینه ی آن ۲۳۰ دلار خواهد شد.
• این آزمون به طور تقریبی هر هفته در شهرهای مختلف در داخل ایران برگزار می‌شود.در حال حاضر آزمون کاغذی در ایران تنها در دانشگاه اصفهان برگزار میگردد.
• جهت شرکت در این آزمون، ابتدا می‌بایست در سایت ETS یک حساب کاربری ایجاد کنید. توجه کنید در صورتیکه قبلا برای آزمون تافل در ETS ثبت نام کرده و اکانت داشته‌اید، می‌توانید با مشخصات همان اکانت وارد شوید اما پس از ورود باید پروفایل امتحان GRE را تکمیل کنید.
• پس از انتخاب مرکز و تاریخ آزمون خود به صفحه پرداخت با مسترکارت یا ویزا‌‌کارت خواهید رسید و بعد از پرداخت، ثبت نام شما نهایی خواهد شد.

انواع آزمون GRE :

 

◊ آزمون عمومی GRE General

شرکت در این آزمون برای پذیرش در اکثر دانشگاه ها و شرکت های معتبر استفاده می شود.

◊ آزمون تخصصی GRE Subject

به سه قسمت تقسیم بندی می شود :

• برای پذیرش در دانشگاه ها و موسسات سطح بالا که نیاز به GRE تخصصی در مدارک آنها ذکر شده باشد.

• برای آندسته از دانشجویانی که دروس اختصاصی دانشگاه خود را با نمره پایین گذرانده اند.

• برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در رشته هایی نظیر بیوشیمی ، شیمی ، ادبیات ، زبان انگلیسی ، ریاضی ، فیزیک و روانشناسی دارند.

 

بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.