بیستی پی : ارائه دهنده خدمات پرداخت ارزی بین المللی

پرداخت هزینه اپلای

پرداخت هزینه اپلای‏Application Fee ‎  دانشگاه های خارجی

پرداخت هزینه اپلای : اپلیکیشن فی مبلغی است که دانشگاه ها برای بررسی درخواست و مدارک متقاضیان جهت ادامه تحصیل در آن دانشگاه دریافت می کنند.در فرآیند اپلای (Apply) جهت اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی برای یک دانشگاه، شما می بایست فرم اپلیکیشن آنلاین دانشگاه را پر کرده و آخرین مرحله و طبیعتا مهمترین مرحله آن پرداخت هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee) می باشد. با پرداخت هزینه اپلای شما می توانید درخواست خود را برای پذیرش در دانشگاه مورد نظرتان ارسال (Submit) نمایید.
با وجود اینکه در حال حاضر تعداد زیادی از دانشگاه ها در بسیاری از رشته ها از دانشجویان خود هزینه ای بابت تحصیل دریافت نمی کنند (بورسیه می کنند )، اما پرداخت هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee) به این دانشگاه ها نیز جهت دریافت پذیرش امری ضروری می باشد. پرداخت این هزینه معمولا از طریق کارت اعتباری بین المللی (ویزا کارت یا مستر کارت) و همینطور از طریق حساب پی پال (Paypal) نیز امکان پذیر می باشد.
پرداخت هزینه اپلیکیشن فی صرفا جهت بررسی درخواست شما توسط دانشگاه مورد درخواست بوده و تضمین کننده پذیرش اپلای شما نمی باشد.با خرید مستر کارت و یا خرید ویزا کارت از بیستی پی می توانید به راحتی پرداخت هزینه اپلای اپلیکیشن فی خود را انجام دهید.

 

پرداخت هزینه اپلای

اگر نیازمند پرداخت هزینه اپلای اپلیکیشن فی (Application Fee) دانشگاه مورد نظرتان جهت کسب پذیرش تحصیلی به صورت آنلاین و در هر ساعتی از شبانه روز بدون هیچ محدودیتی هستید، می توانید تنها با ثبت نام در سایت و سفارش صاحب یک کارت اعتباری بین المللی مستر یا ویزا شوید.

 

راهنمای مراحل پرداخت هزینه اپلای :

۱- ورود به سایت دانشگاه مورد نظر
۲- ایجاد اکانت کاربری
۳- تکمیل اطلاعات فردی و دانشگاهی
۴- آپلود مدارک لازم
۵- پرداخت هزینه اپلیکیشن فی

 

نکاتی درباره پرداخت هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee)

  • • مبلغ اپلیکیشن فی (Application Fee) برای هر دانشگاه متفاوت است اما به طور معمول عددی بین ۱۵ تا ۱۰۰ دلار در ایالات آمریکا و ۱۵ تا ۱۶۰ دلار در کشور کانادا بوده و معمولا به صورت آنلاین و توسط مستر کارت و یا ویزا کارت قابل پرداخت می باشد.
  • • اپلیکیشن فی معمولاً در آمریکا و کانادا Non-Refundable می باشد، یعنی در صورت رد پرونده شما، پول پرداختی تان باز نمیگردد.
  • • پیش از پرداخت Application Fee و Submit اپلیکیشن لازم است از صحت اطلاعات خود و ارسال کامل اطلاعات، اطمینان حاصل نمایید. به این دلیل که معمولاً پس از سابمیت اطلاعات Application امکان اصلاح اطلاعات آن وجود ندارد، البته به جز پیوست مدارک تکمیلی توسط شما و پر کردن Recommendation ها توسط استادها که بعد از سابمیت قابل انجام است.
  • • اطلاعات وارد شده در فرم اپلیکشن آنلاین مبنای اصلی بررسی پرونده متقاضیان می باشد و سایر مدارکی که پس از Submit اپلیکیشن برای دانشگاه پست می شود، علیرغم لزوم و اهمیت تا حدودی جنبه پشتیبانی و اثبات داده های فرم اولیه را دارد.
  • • تاریخ ددلاین (Deadline) پرداخت Application Fee دانشگاه به این معنی است که شما تا پایان آن تاریخ (تا ساعت ۲۴) به وقت محل دانشگاه (ایالت و کشور) مهلت دارید اپلیکیشن خود را Submit کنید.
بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.