بیستی پی : ارائه دهنده خدمات پرداخت ارزی بین المللی

شرایط و قوانين بیستی پی

استفاده شما از وب سايت بیستی پی به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد :

  1. شرایط و قوانین :

قابل توجه مشتریان گرامی : کلیه فرآیند های وب سایت  بیستی پی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین بیستی پی هستند . در صورتی که در قوانین درج شده بیستی پی تغییراتی ایجاد گردد ، در همین صفحه منتشر خواهد شد.

 

تعریف مشتری :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که جهت استفاده از خدمات سفارش از بیستی پی از سایت بازدید کرده ، ثبت نام و خرید انجام می دهد .

 

حریم خصوصی :

۱ – خرید محصول از وب سایت بیستی پی و فعالیت این فروشگاه اینترنتی در چارچوب شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد. از آنجا که لازم است هموطنان محترم جهت خرید از سایت ابتدا ثبت نام نموده و اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند، طبق شرایط و قوانین بیستی پی خود را در حفظ هویت و اطلاعات شخصی کاربران موظف می داند و به کاربران خود این اطمینان را می دهد که نهایت تلاش خود را در جهت حفظ حریم خصوصی کاربران خود مبذول خواهد داشت.

۲ – عضویت در سایت بیستی پی کاملاَ رایگان می باشد و مشتریان محترم باید جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ی احتمالی، در حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشند. کاربران می توانند در صورت فراموشی رمز عبور، از طریق پست الکترونیکی خود رمز عبور خود را مجدداَ بازیابی نمایند.

۳ – جهت ثبت سفارش و خرید از سایت نیاز است که کاربران محترم اطلاعات کامل خود که شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس ، آدرس و پست الکترونیک می شود را به طور کامل و صحیح وارد نمایند. از آنجا که از اطلاعات وارد شده جهت برقراری ارتباط با مشتریان محترم استفاده خواهد گردید و محصولات خریداری شده به آدرس یا یکی از آدرس های ثبت شده توسط مشتریان ارسال خواهد گردید، مسئولیت مغایرت اطلاعات و همچنین عواقب درج اطلاعات ناقص یا نادرست با کاربر بوده و ثبت اطلاعات در سایت بیستی پی به نشانه پذیرش صحت اطلاعات وارد شده می باشد.

تیم بیستی پی همواره در تلاش است تا بهترین سرویس را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و مهمترین عامل در این خصوص پاسخ گویی به مشتریان می باشد.

حقوق مادی و معنوی :

© کليه محتويات سايت بیستی پی شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به سايت بیستی پی مي باشد.

© کليه حقوق محفوظ است.

۱۳۹۷ هجری خورشیدی

 

بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.