بیستی پی : ارائه دهنده خدمات پرداخت ارزی بین المللی

پرداخت هزینه آزمون تافل TOEFL iBT

پرداخت هزینه آزمون تافل (TOEFL (Test of English as a Foreign Language

این آزمون توسط موسسه ETS برگزار می شود و میتوان گفت وسیع ترین آزمون زبان انگلیسی می باشد.آزمون تافل در اغلب دانشگاه های انگلیسی زبان اروپایی، موسسات تحقیقاتی و برخی از دانشگاه های ایالات متحده، به عنوان سنجش میزان آشنایی فرد متقاضی با زبان انگلیسی شناخته می شود.

در سالهای گذشته این آزمون از طریق دو روش کاغذی(Paper Base) و اینترنتی(Internet Base) برگزار می شد. با این حال رفته رفته، آزمون کاغذی منسوخ شده و آزمون اینترنتی جای آن را گرفته است.

 

 

پرداخت هزینه آزمون تافل

اگر نیاز به پرداخت برای آزمون TOEFL دارید ابتدا ثبت نام کنید و سپس بصورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

 

نکات مهم ، روش ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون تافل

۱- در مرحله اول اطلاعات مورد نیاز نظیر؛ مکان و زمان دقیق آزمون، شماره پاسپورت، کدملی و .. را همراه خود داشته باشید.

۲-ثبت نام عادی آزمون تافل، برای هر تاریخ مشخصی، تا هفت روز مانده به همان تاریخ اعتبار داشته و بسته می شود. ثبت نام با تأخیر(Late Registration) برای هر تاریخ مشخص، سه روز قبل همان تاریخ بسته می شود و شامل هزینه اضافی خواهد بود.

۳- در حال حاضر هزینه ثبت نام آزمون تافل عادی ۲۱۰ دلار آمریکا و هزینه ثبت نام با تأخیر ۲۵۰ دلار است.

۴- برای ثبت نام تافل با استفاده از مستر کارت و یا ویزا کارت به صفحه اصلی سایت ETS وارد شده و سپس از بخش TOEFL و زیر مجموعه For Test Takersوارد Register for the Test شوید. سپس با کلیک بر آیکن Register Online شما می توانید وارد صفحه ثبت نام آنلاین بشوید.برای پرداخت هزینه آزمون تافل با داشتن مستر کارت یا ویزا کارت، که توسط تیم بیستی پی ارائه می شود، میتوانید فرآیند ثبت نام را خودتان به راحتی انجام دهید. این امر باعث می شود که اطلاعات شخصی خود را در اختیار فرد و یا موسسه دیگر قرار نداده و از پرداخت کارمزدهای اضافی خودداری کنید. شما با داشتن یک ویزا کارت و یا مسترکارت می توانید به راحتی فرایند پرداخت اینترنتی را انجام دهید و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.